kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Hungari #Budapest dhe #Pragė, 16 - 20 Nėntor, 269 euro/person

  #Budapest dhe #Pragė, 16 - 20 Nėntor, 269 euro/person
  Ēmimi ėshtė momental!!!
  Pėrfshihet:
  Bileta e avionit Tiranė - Budapest, Budapest - Pragė dhe Pragė - Tiranė.
  Akomodimi nė hotel Benczur 3* pėr 2 netė qėndrimi nė Budapest dhe akomodimi nė hotel Gloria 3* pėr 2 netė qėndrim nė Pragė.
  Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e qėndrimit.

  Opsionale:
  Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport.
  Ture me guidė tė personalizuar vendase.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: prague sprin.jpg
S: 26
Madhesia: 11.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours