kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Podgorice Milano €20 Podgorice Stockholm €30 Podgorice Me 20 Euro

  Super Oferta me nisje nga Posgorica, Muaji Nentor dhe Dhjetor..  Nxitoni ta na kontaktoni: 042230668/0696153704
  Podgorice Milano €20

  Podgorice Stockholm €30

  Podgorice Memmingen/Munich €30

  Podgorice Bruksel €40

  Podgorice Londer €40 (Dhjetor)

  Podgorice Berlin €45
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: travel 10.jpg
S: 23
Madhesia: 14.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours