kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Weekend All Inclusive nė Budva, 2 Ditė €39 39 Euro

  Weekend All Inclusive nė Budva, 2 Ditė €39

  Mali I Zi

  Dita e Parė, Nisja nga Tirana pėr nė Budva. Ndalesa gjatė rrugės. Mbrritja nė Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi nė Hotel. Fjetje dhe All Inclusive nė Hotel.
  Dita e Dytė, Mėngjesi i lirė. Kthimi pėr Tiranė, Ndalesa gjatė rruges. Mbrritja.

  Nisja mė 7, 13, 14, 20 dhe 21 Tetor.


  Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel Iberostar 4 yje per 1 natė qėndrimi;
  2. All Inclusive pėr tė gjithė kohėn e qėndrimit;
  3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

  Shtesė pėr Transportin me Autobus €15.


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva 11.jpg
S: 27
Madhesia: 34.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours