kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Gjermani Zbuloni magjinė e Berlinit nė njė udhėtim tė vetėm me guidė! 379 Euro

  Zbuloni magjinė e Berlinit nė njė udhėtim tė vetėm me guidė!
  27 Nėntor, 4 ditė, €379/person

  Pėrfshihen:
  Udhėtimi vajtje - ardhje me avion Prishtinė – Berlin – Prishtinė.
  Transferimi me autobus pėr nė Aeroportin e Prishtinės.
  🚌 Transferta dhe Shėtitjet me autobuz.
  🏨 Akomodimi nė hotel pėr 4 netė.
  🍴 Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  🚶 Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: berlin.jpg
S: 22
Madhesia: 9.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours