kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj ⚜Medjugorje❣Mostar ⚜ Zhabljak❣Trebinje⚜ 99 Euro

  MedjugorjeMostar ZhabljakTrebinje
  Nisje dt.13 Tetor, 3 Dite Cmimi €99
  Vizite edhe ne Kryqin e Shen Marise, Medjugorje
  🏩Akomodimi ne hotel 3Yje per 2 nete ne Medjugorje

  Inteneari udhetimit:📌
  ➤Dita 1: Vizite ne Ujevaren Niagara, Podgorice. Vizite ne Zhabljak, Parku Durmitor dhe liqeni Zi.
  ➤Dita 2: Vizite ne Medjugorje, qyteti. Vizite ne kryqin e Shen Marise. Vizite ne Mostar dhe ne Blagaj.
  ➤Dita 3: Vizite ne Trebinje

  Ne Cmim pėrfshihen:📌📌
  • Transporti sipas pogramit me autobuz komod vatjie – ardhje dhe te gjitha shetitjet
  • Akomodimi per 2 nete ne hotel 3* ne Medjugore
  • Mengjesi dhe Darka per te gjitha ditet e qendrimit ne hotel
  • Shoqerues shqiptar gjate gjithe turit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: MED.jpg
S: 28
Madhesia: 61.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours