😍E magjishme 🌟🌹🌟 METEORA 🌏JANINE 🌏KOSTUR
🚌Nisje datė 7 Tetor, 2 Dite, 55 €/p (mengjes + darke)
🏩Fjetje nė Meteora, hotel 3Yje ne qender te qytetit
🎈Vizitojme: qyteti Janines, ishulli Ali Pashes (lundrim me anije), Meteora, qyteti Kallabakes, qyteti Kosturit.

-----👇---👇---- Ne Cmimin Pėrfshihen: -----👇---👇----
✓- Udhėtimi vajtje – ardhje dhe te gjitha shetitjet sipas programit
✓- Akomodimi nė hotel 3-yje ne qender te Kallabekes (#Meteora)
✓- Mėngjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
✓- Shėtitjet nė Janine, Kostur dhe Meteora (sipas programit).
✓- Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
✓- Taksat turistike per te 2 ditet e qendrimit ne Greqi