kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, SHITEN veshje, kepuce dhe aksesore, second hand, shume pak te perdorura dhe me cmim shume te arsyeshem

  Zona/Rruga : Pjeter Bogdani

  SHITEN veshje, kepuce dhe aksesore, second hand, shume pak te perdorura dhe me cmim shume te arsyeshem per ju vajza qe doni te jeni chic, class and fabulous.
  CMIMET JANE FANTASTIKE. FILLOJNE NGA 10 EURO-NE 80 EURO.

  Veshje te markave: Cavalli, Max Mara, Societe, Calvin Clein, Zara, Ferragamo, Elisabetta Franchi ETJ. Masa 40-42.

  Kepuce: Armani, Marino Fabiani, Ferragamo, Moschino, Cavalli, Elisabetta Franchi, Shulz, Guess, Valentiono ETJ. Nr. 37-38.

  Aksesore te ndryshem, Cartier, Chanel, dy Canta Rocco Barocco, Cante Mochino, Cante Louis Vuittion, Perla nga Penelope, ETJ.

  Te gjitha origjinale, nga dyqanet Coin, Societe, Chic etj ne Tirane, si edhe Outlet-et ne Italy.
  Te gjitha ne gjendje shume te mire.

  Adresa ne ish-bllok.
  Cel.: +355 68 208 2515
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: elisabetta-franchi-ankle-boots-ruched-leather-ankle-boots-00000104668f00s011.jpg
S: 212
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-United-Kingdom-Elisabetta-Franchi-SCARPE-High-heeled-sandals-nero-Womens-Elisabetta-Franchi.jpg
S: 174
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: elisabetta-franchi-trousers-high-waist.jpg
S: 178
Madhesia: 9.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 176
Madhesia: 5.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pumps-medium-3650392.jpg
S: 173
Madhesia: 10.2 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu