kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Ultrasound ECHO 8.000 Euro

  Shesim Eco LOGIQ 550 Pro.
  Eco ėshtė nė gjendje krejt tė rregullt pune dhe ka tre sonda. Ajo ka punuar fare pak kohė.
  tė intersuarit mund tė telefonojnė nė ketė numėr dhe do tė ftohen pėr ta parė dhe testuar aparaturėn nė vend.
  Ēmimi prej 8000 eurosh ėshtė i diskutueshėm

  Cel. : 0665740500
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_8555.jpg
S: 174
Madhesia: 26.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FullSizeRender.jpg
S: 85
Madhesia: 33.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu