kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Ofert#Delphi 2017,€ 120€ ,#Autocom,#Diagnostikues,#Autoservis

  Super Ofert !!!!Nga 180 € ne 120 € . TCS CDP MVDiag Delphi e prodhuar 2017,paisja me mire sot ne treg dhe e thjesht ne perdorim .Me ane te kesaj paisje mund te kryeni diagnostim te makines shpejt dhe shume thjesht .Kryen scanim te 48 markave kryesore dhe 4000 modeleve .Paisja lexon dhe fshin kodet dhe shume funksione te tjera si:*Kontrolli i gjendjes se pergjithshme *Scan i Kambios,kondicionerit,frenave abs ,injektorve ,airbag,SLS,etj.*Rigjenerim te filtrave DPF (FAP) ne varesi te modelit te automjetit.*Kodifikim i Ēentralines,celsav,etjPaketimi permban*Paisjen OBD2 *Fishen usb qe lidh paisjen me pc*Fishen Com qe lidh makinen me paisjen*Programin Delphi 2015 R3Produkti eshte i ri dhe ne kuti Opsionale=Delphi+program+pc ose laptop 300 € tani ne 270 €.Cel. : 0672241454 / [URL="[/URL]


  CDP+can do the following:
  1:Manufacture specific serial diagnose
  2:Scan function
  3:EOBD/OBDII communication
  4:Serial Systems
  5:Engine
  6:Ignition
  7:Climate
  8:ABS
  9:Service reset
  10:SRS
  11:Immobilizer
  12:Instrument
  13:Comfort system
  14:Gear-box etc
  Lista e makinave :
  #Abarth - #Alfa Romeo - #Audi - #Bentley - #BMW - #Cadillac - #Chevrolet - #Chrysler - #Citroen - #Dacia - #Daewoo - #Daihatsu - #Ferrari - #Fiat - #Ford - #GWM - #Honda - #Hyundai - #Isuzu - #Iveco - #Jaguar - #Jeep - Jinbei - JMC - #KIA - #Lamborghini - #Lancia - #Land Rover - #Lexus - #Lotus - #Mahindra/Renault - #Maserati - #Mazda - #Mercedes - #MG - #Mitsubishi - #Multicar - #Nissan - #Opel/Vauxhall - #Peugeot - #Porsche - #Renault - #Rolls Royce - #Rover - #Saab - #Samsung - #Seat - #Shuanghuan - #Skoda - #Smart - #SsangYong - #Subaru - #Suzuki - #Tata - #Volkswagen - #Volvo,

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1564966470670329844.jpg
S: 491
Madhesia: 184.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170824_162955.jpg
S: 227
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160920_174607.jpg
S: 218
Madhesia: 15.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-0617.jpg
S: 46
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: u_10164661.jpg
S: 86
Madhesia: 15.4 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu