kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Delphi 2017 Diagnostikues,Scan lexon & fshin kodet e makines, 120 €

  Ofert !!!!Nga 150 € ne 120 € . Shes paisjen TCS CDP Delphi e prodhuar 2017 .
  Me ane te kesaj paisje mund te kryeni diagnostim te makines shpejt dhe shume thesht .Kryen scanim te 48 markave kryesore dhe 4000 modeleve .
  Paisja lexon dhe fshin kodet dhe shume funksione te tjera si:
  *Kontrolli i gjendjes se pergjithshme
  *Scan i Kambios,kondicionerit,frenave abs ,injektorve ,airbag,SLS,etj.

  Paketimi permban
  *Paisjen OBD2
  *Fishen usb qe lidh paisjen me pc
  *Fishen Com qe lidh makinen me paisjen
  *Programin Delphi 2015 R3
  Produkti eshte i ri dhe ne kuti
  Opsionale +30 € 8 fisha bmv .benz.fiat.opel.vw.etj
  Cel. : 0672241454 / 0675166438
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1564966470670329844.jpg
S: 322
Madhesia: 184.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_2017-09-30-11-01-11.jpg
S: 124
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170824_162955.jpg
S: 128
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160920_174607.jpg
S: 116
Madhesia: 15.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-Super-cdp-tcs-cdp-tcs-Pro-plus-Bluetooth-2015-R3-keygen-software-OBD-OBDII-cars(4).jpg
S: 103
Madhesia: 25.6 KB