devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati -1, 40 m² 300 Euro (Lek Dukagjini)

  Zona/Rruga : Lek Dukagjini

  Jepet dyqan me qera ne zonen e “Gardes” tek hyrja liqenit artificial.Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati me punime shume cilesore.
  Hapesira e brendshme eshte open space,planimetri e rregullt dhe nje tualet komod,shkalle elektrike per te arritur ne ambjent.
  Gjithe kati eshte kthyer ne nje qender biznesesh.

  Per me shume informacion na kontaktoni.

  https://athome.al/prona/dyqan-per-qera-tek-garda/


  Tarife agjensie 1/2 qerase se pare.  Cel. : 0672222313
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7586.jpg
S: 1022
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7568.jpg
S: 639
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7572.jpg
S: 680
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7579.jpg
S: 659
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7577.jpg
S: 598
Madhesia: 21.1 KB