devinf.com
kliko


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes Shtepi Private 65 m² 2+1 me Oborr 230 m² (Sheqi i Madh Fier) 2.5 milion lek

  Shitet Shtepi Private ne Fier SHeqi i Madh.

  Zona/Rruga : Sheqi i Madh, Rruga 1 Maji tek Bar Planet, Fier

  Siperfaqa: 65,6 m² dhe 230 m² Oborri.

  Cmimi 2.5 milion Leke i Diskutueshem

  Cel: 069 43 06 056

  cel: 00393285609969
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170928_220442.jpg
S: 1513
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170928_220553.jpg
S: 678
Madhesia: 27.1 KB