Zona/Rruga : Prane qendres Kamez

Shes vile 2 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 260 m2 dhe 600 m2 toke me hipoteke.Vila eshte e ndertuar me shkalle nga jashte.Eshte e ndertuar me mundesi shtese katesh per 4 kate.Eshte mjaft mire e rregulluar dhe e sistemuar cdo gje mjaft mire.Shitet e mobiluar me cmim 160 milion leke te vjetra.Ne cmim mund te diskutohet.

Cel. : 00355697494029