kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes lokal 200 m² 25.000 Euro (rrugen e Kavajes)

  Zona/Rruga : rrugen e Kavajes

  SHITET BIZNESI TEK "RRUGA KAVAJES"


  Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda dhe 80 m2 jashte , i miremobiluar dhe ne gjendje pune. Biznesi shitet per 25000 euro dhe 1500 euro/muaj qeraja.

  CMIMI: 1500 euro

  INFORMACIONET PERKATESE TE PRONES

  • Adresa: rruga e Kavajes
  • Qyteti: Tirana
  • Shteti: Shqiperi
  • Ēmimi: 25,000 € qeraja 1500 euro
  • Sipėrfaqja Objektit : 120 m2
  • Siperfaqja Pergjithshme: 200 m2
  • Tualete: 1


  Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pronat/shitet-biznesi/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: L2.jpg
S: 330
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: L6.jpg
S: 285
Madhesia: 62.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: L4.jpg
S: 274
Madhesia: 58.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: L3.jpg
S: 271
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: L1.jpg
S: 268
Madhesia: 31.4 KB  


  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/