KURSE PRAKTIKE PER PROGRAMET FINANCIARE:
I: FINANCE 5.
II: ALPHA WEB.
III: BILANCI ONLINE.
.
Shėnim: Qėndra e kurseve ''Partner Training Center'' kurset praktike pėr programet financiare i zhvillon me programe origjinale. Versionet demo te programeve nuk i pėrdorim gjatė kursit pasi jane programe tė kufizuara nė perdorim dhe kursantet nuk mund ti marin te gjitha njohurit .
.
Mė poshtė ėshtė informacioni pėr secilin nga kurset.
.
1. FINANCE 5.

________________________________________________
Modulet qė zhvillohen gjatė kursit Financė 5:
________________________________________________
.
. Moduli 1 : - Asetet
.
. Moduli 2 : - Inventari
.
. Moduli 3 : - Blerje
.
. Moduli 4 : - Shitje
.

. Moduli 5 : - Arka
.
. Moduli 6 : - Banka
.
. Moduli 7 : - Libri i madh
.
________________

. Informacion rreth kursit:
________________
.
. Kursi zhvillohet me programin origjinal Financė 5.
.
. Kohėzgjatja e kursit ėshtė 2 javė,

.
. Gjate kursit Zhvillohen 8 seanca ku: 7 seanca zhvillohen kurs dhe seanca e 8 ėshtė pėrmbledhje dhe test.

.
. Kohezgjatja e nje seance eshte 2 ore.

. Zhvillohen 16 orė kurs ne total.

.

. Kursi zhvillohet ne grup ose individual.
.
________________________________
. Nė pėrfundim tė kursit:
________________________________

.
- .
Nė perfundim te kursit secili kursant ėshtė nė gjendje tė pėrdorė programin Financė 5 nė mėnyrė tė pavarur dhe i gatshėm pėr tregun e punės.
.
- . Cdo kursant pajiset me ēertifikatėn dhe manualin e pėrdorimit tė programit financė 5 dhe nje CD demo te programit.


.
Tarifa e arsyeshme
._________
.Kontakt:
._________
Tel: 0694484442
.


Email: zyre.kontabiliteti@yahoo.com
Facebook: https://www.facebook.com/financepartner.al/
web: www.financepartner.al


.
.Adresa: Rruga e durrėsit, prane kafe flores. Tirane.
Partner Training Center: Zgjedhja e duhur.


.

2. ALPHA WEB.

________________________________________________
Modulet qė zhvillohen gjatė kursit Alpha Web:
________________________________________________
.
. Moduli 1 : - Ēelje e magazinės, ēelje e artikujve, ēelja e qendrave tė kostos
.

. Moduli 2 : - Moduli i blerjeve dhe furnitorėve
.
. Moduli 3 : - Moduli i shitjeve dhe i klientėve
.

. Moduli 4 : - Arka / banka
.

. Moduli 5 : - Listė pagesa
.

. Moduli 6 : - Amorizimi i aktiveve afat gjata
.
. Moduli 7 : - Ndėrtimi i raporteve tė personalizuara, kostumizimi i ambienteve tė punės
________________

. Informacion rreth kursit:
________________
.
. Kursi zhvillohet me programin origjinal alpha web.


.
. Kohėzgjatja e kursit ėshtė 2 javė,


.
. Gjatė kursit Zhvillohen 8 seanca ku: 7 seanca zhvillohen kurs dhe seanca e 8 ėshtė pėrmbledhje dhe test.
.
. Kohezgjatja e njė seance ėshtė 2 ore.

. Zhvillohen 16 orė kurs ne total.

.
. Kursi zhvillohet nė grup ose individual.
.
________________________________
. Nė pėrfundim tė kursit:
________________________________
.
I.. Nė pėrfundim te kursit cdo kursant ėshtė nė gjendje tė pėrdorė programin alpha web nė mėnyrė tė pavarur dhe i gatshėm pėr tregun e punės.
.
II. Cdo kursant pajiset me ēertifikatėn dhe manualin e pėrdorimit tė programit Alpha Web.
.
Kurset zhvillohen nė grup ose individual..
Tarifa e arsyeshme.
._________
.Kontakt:
._________
Tel: 0694484442.


Email: zyre.kontabiliteti@yahoo.com
Facebook: https://www.facebook.com/financepartner.al/
web: www.financepartner.al


.
.Adresa: Rruga e durresit, prane kafe flores. Tirane.

Partner Training Center: Zgjedhja e duhur.

.
3. BILANCI ONLINE.
________________________________________________
. Modulet qė zhvillohen gjatė kursit Bilanci Online:

________________________________________________
.

. Moduli 1 : - Ēelje e magazinės, ēelja e artikujve, ēelja e qėndrave tė kostos
.

. Moduli 2 : - Moduli i blerjeve dhe i furnitorėve
.

. Moduli 3 : - Moduli i shitjeve dhe i klientėve
.

. Moduli 4 : - Arka / banka
.

. Moduli 5 : - Listė pagesa
.

. Moduli 6 : - Amortizimi i aktiveve afatgjata
.

. Moduli 7 : - Ndėrtimi i raporteve tė personalizuara, kostumizmi i ambienteve tė punės
________________

. Informacion rreth kursit:
________________
.

. Kursi zhvillohet me programin origjinal Bilanci Online.


.
. Kohėzgjatja e kursit ėshtė 2 javė,


.
. Gjatė kursit Zhvillohen 8 seanca ku: 7 seanca zhvillohen kurs dhe seanca e 8 ėshtė pėrmbledhje dhe test.

.
. Kohėzgjatja e njė seance ėshtė 2 orė.

. Zhvillohen 16 orė kurs nė total.

.
. Kursi zhvillohet nė grup ose individual.

.
________________________________
. Nė pėrfundim tė kursit:
________________________
________
.
I.. Nė pėrfundim tė kursit secili kursant ėshtė nė gjendje tė pėrdorė programin Bilanci Online nė mėnyrė tė pavarur dhe i gatshėm pėr tregun e punės.
.

II. Cdo kursant pajiset me ēertifikatėn dhe manualin e pėrdorimit tė programit Bilanci Online.
.
Tarifa e arsyeshme
.________
.Kontakt:
.________
Tel: 0694484442
.
Email: zyre.kontabiliteti@yahoo.com
Facebook: https://www.facebook.com/financepartner.al/
web: www.financepartner.al.
. Adresa: Rruga e durrėsit, pranė kafe flores. Tiranė.

Partner Training Center: Zgjedhja e duhur.


Arsimimi, investimi mė i mire pėr tė ardhmen e ēdo njeriu!

.
Tė interesuarit pėr mė shum informacion rreth kurseve financiare, rregjistrime, rezervime dhe gjithcka tjetėr luteni tė na telefononi ne nr tel : 0694484442. ose te na shkruani me mesazhe nė posten elektronike E-mail: zyre.kontabilieti@yahoo.com. ose na shkruani me mesazh nė adresen e Fb: https://www.facebook.com/financepartner.al/ Faleminderit.
.
Sh
ėnim:
Materialet e mėsipėrme tė kursit nuk lejohet tė pėrdoren, kopjohen dhe shum fishohen.
Copyright ©1991 - 2017. Zyrė Kontabiliteti ''Finance - Partner''. All right reservet.
Tė drejtat janė tė rezervuara nga autori - Finance Partner.