Language Learning Center L.L.C
Fillojnė kurset e gjuhės Italiane pėr nivelin fillestar + Call Center - punėsim i garantuar si edhe Italisht pėr qėllime studimi dhe punėsimi nė Itali.
Nxitoni edhe kapni oferten e fillimvitit.
Me kushte bashkėkohore dhe njė staf tė kualifikuar qėndra jonė ofron kurse pėr ēdo grupmoshė dhe ēdo nivel.
Grupe tė vogla 3-5 persona.
Ju mirėpresim.
Adresa: Rruga Luig Gurakuqi, tek Pazari i Ri Tiranė
E-mail: languagelearningcenter2017@gmail.com
Tel: 0692463634

Cel. : 0692463634