Language Learning Center L.L.C
Fillojne kurset e gjuhes italiane per nivelin fillestar. Call Center - punesim i garantuar si edhe Italisht pėr qėllime studimi dhe punesimi nė Itali.
Nxitoni edhe kapni oferten e fillimvitit.
Me kushte bashkėkohore dhe nje staf te kualifikuar qendra jonė ofron kurse pėr ēdo grupmoshė dhe ēdo nivel.
Grupe tė vogla 3-5 persona.
Ju mirėpresim.
Adresa: Rruga Qemal Stafa, tek Pazari i Ri Tiranė
E-mail: languagelearningcenter2017@gmail.com
Tel: 0692463634

Cel. : 0692463634