devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 77 m² 35.000 Leke (Rruga e Dibres, prane Medresese)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres, prane Medresese

  Jepet me qira Apartament ne Tirane.
  Shtepia eshte 2 dhoma dhe nje kuzhine + 2 ballkone, e kompletuar me mjetet e nevojshme te banimit.
  Shtepia ndodhet buzze rruges kryesore. Rruga e Dibres, prane Medresese perballe shkolles "Misto Mame".


  Cel. : 0692139225
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Zarina2.jpg
S: 45
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Zarina4.jpg
S: 24
Madhesia: 46.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Zarina3.jpg
S: 21
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Zarina1.jpg
S: 28
Madhesia: 30.8 KB