kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore Shkalle suedeze profesionale 100 Euro

  Shkalle suedeze profesionale. E pershtatshme per gjimnastike ne kushte shtepie dhe palestre (240-90) cm. Cmimi 100 euro I diskutueshem. Kontakti 0692061404

  Cel. : 0692061404
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-09-19 at 19.49.44.jpg
S: 270
Madhesia: 37.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu