devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 214 m² 236300 Euro (Liqeni Artificial i Tiranės)

  Zona/Rruga : Liqeni Artificial i Tiranės, Tiranė, Shqipėria

  Syri i Liqenit ėshtė njė ndėrtesė luksoze banimi.

  Me njė pamje fantastike mbi liqenin artificial tė Tiranės, kjo ndėrtesė rezidenciale ofron njė vend perfekt tė qetė e me ajėr tė pastėr pėr shtėpinė tuaj.

  Apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me nje siperfaqe prej 213.971 m² dhe me nje cmim prej 1300 €/m²,

  ne katin e 2 dhe permban 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 tualete, 1 korridor dhe nje ballkon te bollshem.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SyriLiqenit23.jpg
S: 262
Madhesia: 31.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar