kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Nikon Objektiv Makro Sigma 105mm F/2.8 OS DG HSM + Dhurate 250 Euro

  Shitet objektiv Sigma per Nikon 105mm hapje diafrgme F/2.8, per Full Frame me stabilizim optik me 2 nivele, limitator distance ne rast nevoje per fokusim me te shpejte dhe motor hipersonik fokusim HSM. Pjese e serise EX te Sigmes (excellence) Objektivi eshte ne gjendje te mire estetike dhe funksionale pa demtime apo shenja goditjesh. Zmadhim ne permasa reale 1:1 dhe distance minimale fokusimi 31cm nga elementi ballor. Per me shume lexoni: https://www.bhphotovideo.com/c/produ...2_8_EX_DG.html Objektivi eshte mjaft i pershtatshem si per makro ashtu edhe per dasma, portrete dhe foto natyre. Se bashku me objektivin jepet dhurate edhe flashi unazor specifik per macro Sigma me 2 drita qe asistojne fokusimin si ne foto dhe dy flashtubes. EM-140 DG me unazen pershtatese diameter 62mm per objektive macro. https://www.bhphotovideo.com/c/produ...acro_Ring.html Cmimi i shitjes 210 EUR. Ju lutem kontaktoni vetem me SMS ose Whatsapp.

  Cel. : 0692065699
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170916_211222_PerfectlyClear.jpg
S: 78
Madhesia: 65.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170916_210958_PerfectlyClear.jpg
S: 51
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170916_210442_PerfectlyClear.jpg
S: 46
Madhesia: 49.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170916_210340_PerfectlyClear.jpg
S: 46
Madhesia: 52.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170916_210249_PerfectlyClear.jpg
S: 54
Madhesia: 72.7 KB