kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung Galaxy S 7

  Shes Samsung Galaxy S7 ne kuti me te gjithe aksesoret.
  Telefoni eshte i perdorur shume pak dhe eshte ne gjendje perfekte.
  Eshte prodhim Europian.
  Gjendja: 10/10
  Xham mbrojtes + Cover


  Per me shume info:
  http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7-7821.php


  Cel : 0672825895

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170917_140839.jpg
S: 599
Madhesia: 16.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170917_140914.jpg
S: 356
Madhesia: 14.9 KB