kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Celular BlackBerry bold 9780

  Shes BlackBerry Bold 9780 i bardhe.
  Telefoni eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje perfekte.
  punon me te gjitha kartat SIM.

  Per me shume info:

  http://www.gsmarena.com/blackberry_bold_9780-3431.php  Cel. : 0682611011

  Cmimi: 5.000 lek
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170917_113700.jpg
S: 330
Madhesia: 44.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170917_113724.jpg
S: 130
Madhesia: 43.7 KB