Online Marketing Connections- kompania me e re ne tregun financiar, kerkon Broker/Junior ne Tirane.

Nese je i afte ne komunikim, ke eksperience te meparshme ne Tele Marketing, behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!!
Kerkojme operatore per gjuhen italiane me baze nga 300 euro neto + FTD!

Cfare kerkohen :
- Italishtja mbi nivelin mesatar
- MINIMUMI 3 MUAJ EKSPERIENCE NE CALL CENTER
- Disponibilitetet FULLTIME
- Eksperienca ne Forex perben avantazh
- Perkushtim ne pune
- Aftesi te mira komunikimi

Cfare ofrohen :
- Pagesa nga 300 euro neto +FTD
- Ambjente komode
-
Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg
- Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
- Vleresim ne baze te performances

Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshteshenuar:
Email :onlinemarketingconnections@gmail.com
Cel. : +355 69 77 94 147

Adresa:
Poshte kryqezimit 21 Dhjetori, Tregu 100 Vitrinat, tek Poligoni ne katin e 2-te.