Online Marketing Connections- kerkon Operator/e ne Tirane.

Nese je i afte ne komunikim, ke eksperience te meparshme ne Tele Marketing, behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!!
Kerkojme operatore per gjuhen italiane

Cfare kerkohen :
- Italishtja mbi nivelin mesatar
- Disponibilitetet FULLTIME
-
Minimumi 6 muaj eksperience ne Call Center
- Perkushtim ne pune
- Aftesi te mira komunikimi

Cfare ofrohen :
- Pagesa
nder me te lartat ne treg
- Ambjente komode
-
Bonuse motivuese ditore,javore dhe mujore (10$-100$)
- Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
- Vleresim ne baze te performances

Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshteshenuar:
Email :onlinemarketingconnections@gmail.com
Cel. : +355 69 77 94 147

Adresa:
Poshte kryqezimit 21 Dhjetori, Tregu 100 Vitrinat, tek Poligoni ne katin e 2-te.