Nuk dini se ku duhet te drejtoheni? Provoni Online Marketing Connections

Ofrojme mundesi punesimi Senior/Junior per te gjithe personat qe kane njohuri te gjuhes Italiane

Ne jemi nje kompani, tashme e konsoliduar, ne boten e Telemarketing, ne rritje te vazhdueshme dhe
gjithmone ne kerkim te njerezve te afte, profesionale dhe me ambicie per t’u rritur.

Ajo qė ne po ju ofrojmė;


• Punėsim tė pėrhershėm
• Pagese nder me te lartat ne treg
• Mundėsi rritje profesionalisht
• Ambient dinamik, motivues dhe aktiv
• Bonuse motivuese ditore 10$ - 100$, javore dhe mujore duke shperblyer
aftesine tuaj
• Orari Full Time dhe Part Time nga e hena - te premte,fundjava pushim

Nėse keni:

• Motivim dhe Perkushtim ne pune
• Aftėsi tė mira komunikimi ne italisht
• Ambicie dhe vendosmeri
• Aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve
• Eksperienca ne call center perben avantazh


Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshteshenuar:

Email: onlinemarketingconnections@gmail.com
Cel: +355 69 77 94 147
Adresa:
Poshte kryqezimit 21 Dhjetori, Tregu 100 Vitrinat, tek Poligoni ne katin e 2-te.