Union Bank ka filluar aktivitetin nė 2006, si pjesė e zgjerimit tė kompanive tė Union Grup nė Shqipėri. Qė nga themelimi, banka ka njohur rritje sinjifikative nė tė gjithė sektorėt dhe tani ka 30 degė nė qytetet mė kryesore tė Shqiperisė.
Sot Union Bank ka rreth 360 punonjės nė tė gjithė Shqipėrinė. Menaxhimi i Bankės i kushton rėndėsi tė veēantė krijimit tė njė ambjenti ku opinionet e punonjėsve inkurajohen dhe vlerėsohen. Ne jemi krenarė pėr raportet kolegiale dhe atmosferėn nė punė qė kemi dhe kėrkojmė qė t’i pėrmirėsojmė vazhdimisht ato.


Menaxhimi ka identifikuar nevojėn pėr punėsimin e njė punonjėsi nė pozicionin e Arkėtarit nė Berat, ndaj ftohen tė aplikojnė kandidatė tė pėrshtatshėm pėr kėtė pozicion.


Arkėtar


Qėllimi i Pėrgjithshėm i Punės: • Trajton tė gjitha aktivitetet e klientėve, qė kanė tė bėjnė me cash.
 • Siguron proēesim tė saktė dhe efiēentė pėr klientėt.
 • Shet produktet dhe shėrbimet e Bankės.
 • U ofron shėrbim tė saktė, tė shpejtė dhe cilėsor klientėve.Profili i kėrkuar: • Arsimi i lartė ekonomik ose nė fushė tė ngjashme me tė konsiderohet avantazh.
 • Eksperiencė me pagesat nė cash
 • Aftėsi tė ndėrveprimit me klientėt
 • Korrekt dhe i saktė
 • Preferohet eksperiencė e mėparshme nė sektorin financiar nė tė njėjtėn fushė


 • Njohuri tė gjuhės angleze dhe kompjuterit.Personat e interesuar duhet tė dėrgojnė brenda datės 21 Shtator 2017: • Letėr “Shprehje Interesi” pėr Pozicionin
 • CV
 • Fotokopje diplome dhe listė notashnė njėrėn nga adresat e mėposhtme:


Degėn e Union Bank nė Berat, ose


Union Bank
Blv. Zogu I, pėrballė stacionit te trenit
Tiranė


E-mail: hr@unionbank.al

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.


Union Bank sh.a. deklaron se i pėrpunon tė dhėnat personale tė aplikanteve mbėshtetur nė Ligjin Nr. 9887, datė 10.3.2008, “Pėr mbrojtjen e tė dhėnave personale” dhe Udhėzimin Nr.42 datė 22.07.2014 “Pėr pėrpunimin e tė dhėnave personale tė kandidatėve pėr punė”. Tė dhėnat personale tė aplikanteve janė kryesisht tė dhėnat e deklaruara nga ata vetė nė CV-ve tė tyre, gjithashtu dhe tė dhėnat e marra nga dokumentet e tjera tė paraqitura nga ata.


Union Bank sh.a. ka marrė masat organizative dhe teknike tė nevojshme me qėllim pėr tė garantuar sigurinė e tė dhėnave personale qė pėrpunon. Vetėm personeli i autorizuar ka akses nė tė dhėnat personale qė pėrpunon Union Bank sh.a. dhe ky personel ka pėr detyre tė ruajė konfidencialitetin e tė dhėnave sensitive.


Individėt qė aplikojnė pranė Union Bank sh.a. pranojnė dhe janė nė dijeni se tė dhėnat e tyre personale do tė pėrpunohen siē pėrshkruhet me sipėr.


Aplikantėt kanė tė drejtė tė kėrkojnė korrigjimin ose fshirjen e tė dhėnave personale tė tyre. Pėr tė ushtruar kėtė tė drejtė ata duhet tė kontaktojnė nė hr@unionbank.al.