kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes 5 Libra per Fakultetin e Farmacise dhe Tema Diplome Farmaci

  Shes 2 Libra per vitin e pare Fakultet Farmaci si:
  1. Metoda Instrumentale te Analizes Kimike
  2. Kimi Fizike e Koloidale

  Cmimi 1000 Lek te 2 librat


  dhe 3 libra vitin e trete Fakultet Farmaci si:
  1. Anatomia e Njeriut NJohuri Baze
  2. Atlas i Anatomise se Njeriut
  3. Atlas i Histologjise (Elsa Kone, Xheladin Ceka)

  Cmimi 6000 Lek te 3 librat

  Ofroj Tema Diplome per Fakultetin e Farmacise me Literature.

  Cel. : 069 21 61 249
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170913_213739.jpg
S: 200
Madhesia: 80.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170913_213516.jpg
S: 192
Madhesia: 72.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170913_213432.jpg
S: 198
Madhesia: 102.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170913_213343.jpg
S: 176
Madhesia: 67.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170913_213647.jpg
S: 171
Madhesia: 79.6 KB