Ngjyra.....: gri metalizato

Yamaha TDM ne gjendje shume te mire. motorri nuk ka nevoje per asnje sherbim. me mbrojtese motorri ekstra, xham touring Givi, valixhe GiviKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20181206_130322.jpg
S: 113
Madhesia:  37.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20181206_130241.jpg
S: 297
Madhesia:  51.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20181206_130256.jpg
S: 86
Madhesia:  40.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20181206_130307.jpg
S: 105
Madhesia:  67.1 KB dhe marmita full carbon. Dokumenta te paguara.

Cel. : 069 60 52 168