kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes lavatrice Tirane 80 dri nė 250 Euro sipas markave - direkt nga SUEDIA dhe GJERMANIA  Pershendetje, shesim elektro shtėpiake tė pėrdorura nė gjendje shum tė mira
  japim dhe 6 muaj garanci sepse jan ne gjendje shum te mir malli vjen nga SUEDIA dhe nga GJERMANIA.
  gjithashtu shesim dhe pjss elekto shtepiake edhe rregullojm elektro shtepiake.
  per me shum na kontaktoni ne imeil mediasalsamo1@hotmail.com
  ose nr 0698393030

  ju faleminderit

  Mediu: 0698393030

  Me pika ne Tirane dhe Pogradec
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Vitvaror-begagnade.jpg
S: 131
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19657048_1251286174970464_3583468733403784048_n.jpg
S: 75
Madhesia: 41.2 KB