Gjikuria Construction Co. kerkon te punesoje nje Magazinier/e ne Vore

Kompania "Gjikuria shpk" eshte nje kompani prestigjoze ne tregun shqiptar e cila operon ne fushen e ndertimit dhe kryesisht ne ate te infrastruktures.Aktualisht kompania po zbaton disa projekte te rendesishme ne rang vendi.Qellimi yne eshte te punuarit ne grup duke nderthurur pervojen, dijen, aftesine dhe perkushtimin ne menyre qe cdo projekt te perfundoje me sukses ne kohen e duhur dhe cilesine e kerkuar.

Profili i punės
  • Mban pėrgjegjesi pėr magazinimin e mallit dhe produkteve tė tjera tė magazinės
  • Bashkėpunon me departamentin financės me raportimet ditore
  • Pėrditėson kartelat hyrėse/dalėse tė mallit
  • Informon eprorin nė lidhje me kushtet teknike tė magazinimit


Aftėsitė dhe kualifikimet
  • Tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė kėtė pozicion


  • Tė ketė arsimin e mesėm (preferohet arsimi i lartė)
  • Te kete njohuri kompjuterike


Aplikantet e interesuar qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre me foto ne email: info@gjikuria.com