Jam estetiste per thonjte.Kerkoj nje vajze tjeter qe te ofroje sherbime te tjera estetike,me te cilen te ndajme te njejtin ambjent dhe qera.Te interesuarat jane te lutura te kontaktojne ne numrin e telefonit qe eshte ne dispozicion.

Cel. : 0693871203