kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 15.000 Leke

  Shitet karroce per femije e firmes kiddo ne kushte shum te mire.shum pak e perdorur.ka mbulesen per dimer,canten dhe plasmasin e shiut.cmimi 15000 leke te reja i diskutueshem.te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel

  Cel. : 0694520202
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_10212941117511312.jpg
S: 220
Madhesia: 49.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_10212941118591339.jpg
S: 130
Madhesia: 50.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_10212941119711367.jpg
S: 146
Madhesia: 22.2 KB