restore4left
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung Galaxy S5 4G Perfekt Si i Ri

  Samsung Galaxy S5 Black 16GB 4G LTE ne gjendje super perfekte vizuale dhe funksionale pa asnje lloj problemi. mbajtur gjithmone me kllef dhe xham mbrojtes.
  cmimi: 160euro cel: 0676100597
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s5 1.jpg
S: 230
Madhesia: 89.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s5 2.jpg
S: 138
Madhesia: 83.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s5 3.jpg
S: 142
Madhesia: 25.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s5 4.jpg
S: 137
Madhesia: 23.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s5 5.jpg
S: 136
Madhesia: 25.4 KB