kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Itali Turi Napoli Sorrento Capri Positano Amalfi 259 Euro

  Turi Napoli Sorrento Capri Positano Amalfi
  Date: 27 Shtator 1 Tetor Cmimi: 259 Euro/personi
  Dita 1:
  Nisja nga Tirana ne daten 27 SHtator ne oren 19:00. Drejtohemi drejt portit te Durresit, ku do te behet imbarkimi ne traget ne oren 23:00. Lundrimi per ne Bari.
  Dita 2:
  Mberritja ne Bari rreth ores 08:00, nga ku do te vazhdojme udhetimin tone drejt Napolit. Vizitat ne Napoli perfshijne monumentet kryesore te qytetit, si: Duomo, Pallati Mbreteror Sheshi Plebiscito, Teatri San Carlo, Castel Nuovo, etj. Nisja per ne qytetin e Sorrentos. Akomodimi dhe fjetja ne hotel.
  Dita 3:
  Mengjesi ne Hotel. Nisja me target ne ishullin e Caprit. Shetitje panoramike ne ishull ku vizitohen: Vila Jovis, Vila San Michele dhe Kisha e San Michele Arcangelo, Oxhaqet e Caprit. Kthimi me target ne Sorrento. Pasdite shetitje panoramike ne Positano. Nisja per ne Amalfi. Shetitje ne kembe ne Amalfi ku vizitohen: Katedralja, Muzeu i Letres, Chiostro del Paradiso, etj. Akomodimi dhe fjetja ne hotel ne Sorrento.
  Dita 4:
  Mengjesi ne hotel. Vizita ne Sorrento, ku perfshihet: Porti, Katedralja, Manastiri St. Frencis, Bazilika Sant Antonio, etj. Nisja per ne Bari ku do udhetojme me target per ne Durres (nisja ne oren 23:00).
  Dita 5: Mberritja ne Durres ne oren 8:00.
  Ne cmimin 259 Euro perfshihet:

  • Udhetim me autobus komod
  • Bileta e tragetit Durres Bari (anasjelltas)
  • Bileta e tragetit Napoli-Capri (anasjelltas)
  • Hotel me 3* me mengjes per dy nete qendrimi
  • Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit

  Nuk perfshihet :

  • Gjithka qe nuk eshte permendur me lart

  Kujtese :

  • Rezervimet duhen mbyllur te pakten 5 dite perpara nisjes se turit
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: napo.jpg
S: 31
Madhesia: 13.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours