kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kurse MATEMATIKE per ciklin 9-vjecar dhe te mesem

  Ofrojme kurse MATEMATIKE per ciklin 9-vjecar dhe te mesem:
  Pergatitje intesive per provimet e lirimit si dhe maturen shteterore.

  -Kls I-IX 3000 leke/muaj

  -Kls X-XII 4000 leke/muaj

  Mesimi zhvillohet ne grupe te vogla (3-4 nxenes) ose individual.

  Cel. : 0683284214

  Cel. : 0698136696

  email: necaj42@gmail.com

  Facebook : Qendra e kurseve "Horizonti"
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181010_084640.jpg
S: 75
Madhesia: 22.0 KB