kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour France Tur 10 ditor Paris - Barcelone 22 Shtator - 1 Tetor 550 Euro 550 Euro

  Tur 10 ditor Paris - Barcelone 22 Shtator - 1 Tetor 550 Euro/p


  Udhetim 10 ditor Munih – Paris – Barcelone 550 Euro/personi
  Date: 22 Shtator – 1 Tetor
  Vizitohen: Ljubjane – Bled – Munih – Paris – Barcelone – Monte Carlo Milano – Venezia
  Dita e Parė. Nisja nė orėn 01:00 nga Tirana tek Stadiumi Dinamo. Pas kryerjes sė veprimeve doganore nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit drejt territorit kroat ku pergjate rruges do te pershkojme Rivieren e Malit tė Zi. Pushime te shkurtra gjate rruges. Akomodimi ne hotel ne Opatija.
  Dita e Dytė. Mėngjesi nė Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Postojnes. Ndalese ne Shpellen e famshme. Vazhdimi i udhėtimit drejt Ljubjanes ku do bejme dhe ndalesen per te konsumuar dreken. Pas dreke nisemi drejt Liqenit te Bledit ku do te behet nje pushim i shkurter. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Mynih. Mbrritja nė Mynih. Sistemimi nė Hotel ne Munih.
  Dita e Tretė. Mėngjesi nė Hotel. Pas mengjesit fillojme turin e vizitave, ku do te vizitojme: Muzeu i Arteve tė Pinakotheken, Hofbrauhaus-i i famshėm, Teatri Kombėtar, Pallati Mbretėror, Marienplatz, Viktualien Market. Pallati Nymphenburg, Sheshet Olimpike, ku gjenden Muzeumi i BMW, Kulla Olimpike 290 metra e lartė etj. Nisemi drejt Parisit. Ndalesa tė shkurtra gjatė udhėtimit. Mberritja nė Paris. Sistemimi dhe fjetja nė Hotel ne Paris.
  Dita e Katėrt. Mėngjesi nė hotel. Vizitė ne e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shėtitje nė Avenynė e famshme tė Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit. Akomodimi ne hotel ne Paris
  Dita e Pestė. Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė: Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres. Nisemi drejt qytetit te Lyon. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Akomodimi ne hotel ne Lyon.
  Dita e gjashte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite per rreth dy ore ne qytet. Nisemi drejt Barcelones. Mberritja ne Barcelone ku do te vizitojme Port Vel, Parkun Montjuic, Stadiumi dhe sheshet Olimpike, Palacio Catalan dhe Sheshin Espagna. Akomodimi ne hotel.
  Dita e shtate: Mengjesi ne hotel . Vizite ne Katedralen Sagrada Famiglia, me pas vizite ne Park Guell, Stadiumi Campnou, Casa Milla , Casa Batlo, rrugen e famshme La Rambla. Pasdite shopping tour ne nje nga qendrat me te medha tregtare. Akomodimi ne hotel ne Barcelone.
  Dita e tete: Mengjesi ne hotel, nisja nga Barcelona, ku gjate rruges do ndalojme ne Monte Carlo perreth dy ore, ku do vizitohet Pallati Mbreteror i mbretit Alberti II, dhe me pas do shetisim ne kembe neper lagje, ku do vizitohet nje nga Kazinote me te famshme te Monte Carlos, “Monte Carlo Casino”. Pas vizites, nisemi drejt Milanos dhe ne mbremje akomodohemi ne hotel.
  Dita e nente : Mengjesi ne hotel dhe me pas nisemi per ne Venecia, ku do vizitohet Piazza San Marco, Katedralja, me pas do konsumojme nje dreke veneciane (nuk eshte ne cmim) ne Venecia. Pas vizites ne Venezia nisemi drejt Triestes. Akomodimi ne Hotel.
  Dita e dhjete: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Tiranes. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane.
  Perfshihet:
  1. Udhetimi me autobus komod.
  2. Akomodim nė hotele 3* dhe 4*.
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shėtitjet me autobus sipas programit.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1.Gjithēka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program
  2.Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  3.Hyrja ne Venecia qe kushton 20 euro taxa dhe Trageti
  KUJTESE:
  * Pėr rezervim, mund tė paguani 50% tė shumės tani, ndėrsa pagesen e plotė deri nė 5 ditė para nisjes.
  * Pagesa e bėre ėshtė e pakthyeshme.
  * Agjensia nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: barce.jpg
S: 16
Madhesia: 7.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours