devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes magazine Kati 2, 2.500 m² 280.000 Euro (Ne prush)

  Zona/Rruga : Ne prush

  Shitet magazin ndertim i ri sip trualli 2500 m2
  sip ndertimi 600 m2 nga keto jane ,gjysm bodrum 150 m2 ,kati i pare
  300 m2 dhe kati i 2 150 m2 lartesia e objektit 9 m
  vendodhja ne prush cmimi 280000 eur

  Per cdo informacion kontaktoni
  Agjensi Tana Information
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 101260ce-fdc9-4ebc-9bc4-cf805776a9b1.jpg
S: 234
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 718586bd-be64-4cd2-bec9-8777ca1a8159.jpg
S: 94
Madhesia: 22.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6440381f-238e-4aff-829d-b571b9bf56cc.jpg
S: 84
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b421ef93-b656-44df-9f3d-7d08428f8bac.jpg
S: 85
Madhesia: 17.4 KB  
  Agjensi Real Estate Tana Information
  Blv: Zhan Dark/kull 1
  Cel. : 0692107238

  tana.information@yahoo.com

  Real Estate Tana Information