kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Dyer + Dritare Plastike 60000 leke

  Shiten DYER + DRITARE plastike, te perdorura ne gjendje shume te mire, me dopio xham, nga apartamenti qe po i behet nje ristrukturim i brendshem.
  2 Cope Dyer Ballkoni (permasa: 178 x 246)
  3 Cope Dyer Dhome (permasa: 178 x 246)
  1 Cope Dere Ballkoni (permasa: 86 x 246)
  1 cope Dritare Kuzhine (permasa: 178 x 246)

  Cmimi TOTAL: 60000 Leke (per te gjitha dyert dhe dritare). Por, mundesi per ti shitur edhe te ndara sipas nevojave.

  Ju lutemi na kontaktoni ne: 0689033746

  Cel. : 0689033746
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duralumin 6.jpg
S: 201
Madhesia: 60.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duralumin 5.jpg
S: 166
Madhesia: 61.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duralumin 4.jpg
S: 179
Madhesia: 69.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duralumin 3.jpg
S: 199
Madhesia: 65.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duralumin 2.jpg
S: 290
Madhesia: 66.2 KB