kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, shes Playstation 3+lojra, 20.000 Leke

  Shitet PlayStation 3 ne gjendje shume te mire pune se bashku me nje leve + 7 lojra. Gjithashtu perfshihet kutia PS3, kabell HDMI, Manuali i perdorimit si dhe kabell AC.

  Cel. : 0695716989
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_10211519797923624.jpg
S: 237
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00723.jpg
S: 167
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_10211519797963625.jpg
S: 173
Madhesia: 21.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00722.jpg
S: 148
Madhesia: 21.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00726.jpg
S: 141
Madhesia: 35.1 KB