devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 70 m² 850 Euro/m2 (Uji i ftohet)

  Zona/Rruga : Uji i ftohet

  Shiten apartament me hipotek ne vlore
  2+1 dhe 3 +1 vendodhja ne uje te ftohet
  mbi kampin e pjonerve rruga qe mba mbi tunel
  cmimi 850 eur m2 orentimi i ndryshem

  Per cdo informacion kontaktoni
  Agjensi Tana Information
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-05-07c699786b4c6ac8c4431c23687266b2b78557799310ab2bf41ec4bffe21e546_full.jpg
S: 285
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-05-0de1ce7e25eecbeca0365216a1f6eb267c877a7d9199397fc1c8aa8150d8e32e_full.jpg
S: 117
Madhesia: 42.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-05-7ea70d127074b160602d9109826aef4d5f68a369260c485c4cc9150cf3b6ca1c_full.jpg
S: 121
Madhesia: 33.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0-02-05-58c310b45de54c5eb362e3f0c27a10d0592928585806be3924ad83872fafac6b_full.jpg
S: 108
Madhesia: 32.9 KB  
  Agjensi Real Estate Tana Information
  Blv: Zhan Dark/kull 1
  Cel. : 0692107238

  tana.information@yahoo.com

  Real Estate Tana Information