Thermo Swiss ėshtė fabrika mė e re e prodhimit tė polisterolit nė Shqipėri.
Si rrjedhojė e rritjes sė saj tė vazhdueshme, ThermoSwiss kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e biznesit.

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Menaxher Shitjeje, Jug

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:


  • Arsim i lartė.
  • Mosha e preferuar 25-35 vjec.
  • Aftėsi menaxhimi dhe organizimi.
  • Eksperiencė nė fushėn e shitjes.
  • Lejė drejtim automjeti.
  • Preferohet vendbanimi Fier, Vlore


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni , nė adresėn : hr@thermoswiss.eu

Ju do tė kontaktoheni nga burimet njerėzore, ThermoSwiss,
vetėm nėse CV dhe dokumetat tuaja plotėsuese do tė klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonė e vlerėsimit.