kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Maqedoni LIQENI MATKA SHKUP ➡Nisje 9 Shtator! 2 Dite! Cmimi 55! 55 Euro

  UDHETIME ME GUIDE NE SHTATOR DHE TETOR

  NGA sOLE TRAVEL & TOURS,042230668/0696056944


  LIQENI MATKA SHKUP Nisje 9 Shtator! 2 Dite! Cmimi 55!

  Nisja: 09/09/2017 Kohzgjatja: 2 dit mimi: 55

  VALBONE (me traget) Nisje 9 Shtator! 2 Dite! Cmimi 59!

  Nisja: 09/09/2017 Kohzgjatja: 2 dit mimi: 59


  THETH Nisje 9 Shtator! 2 Dite! Cmimi 6900 lek!

  Nisja: 09/09/2017 Kohzgjatja: 2 dit mimi: L6900


  UDHETIM BREGDETIN KROAT dhe PARKU KRKA Nisje 15 Shtator, 3 Dite, Cmimi 109

  Nisja: 15/09/2017 Kohzgjatja: 3 dit mimi: 109


  JANINE METEORA (mengjes + darke)! Nisje 16 Shtator! 2 Dite! Cmimi 55!

  Nisja: 16/09/2017 Kohzgjatja: 2 dit mimi: 55

  VIENE BUDAPEST BEOGRAD Nisje 20 Shtator! 5 Dite! Cmimi 199!

  Nisja: 20/09/2017 Kohzgjatja: 5 dit mimi: 199


  UDHETIM NE BEOGRAD! Nisje 22 Shtator! 3 Dite! Cmimi 109!

  Nisja: 22/09/2017 Kohzgjatja: 3 dit mimi: 109


  UDHETIM NE SOFIE!Nisje 29 Shtator! 3 Dite! Cmimi 99!

  Nisja: 29/09/2017 Kohzgjatja: 3 dit mimi: 99

  STAMBOLL CAPPADOCIA PAMUKALE IZMIR Nisje 1 Tetor! 8 Dite! Cmimi 299!

  Nisja: 01/10/2017 Kohzgjatja: 8 dit mimi: 299
  BUKURESHT-TRANSILVANI -KESHTJELLA DRAKULES Nisje 4 Tetor! 5 Dite! Cmimi 199

  Nisja: 04/10/2017 Kohzgjatja: 5 dit mimi: 199

  METEORA SELANIK UJEVARA EDESA Nisje 13 Tetor! 3 Dite! Cmimi 99!

  Nisja: 13/10/2017 Kohzgjatja: 3 dit mimi: 89
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: matka 3.jpg
S: 14
Madhesia: 36.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours