Language Learning Center
Ofrojmė kurse intensive tė gjuhės Gjermane nė nivelet A.1, A.2, B.1, B.2. Mėsimi i gjuhės Gjermane pėr qellime punėsimi dhe shkollimi nė Gjermani, asistencė per punėsim nė Gjemani.
Kurse pėr ēdo nivel dhe ēdo grupmoshė.
Grupmoshat 11-15 vjec, 15-18 vjec dhe kurse pėr Studentė dhe tė rritur.
Kurse individuale dhe nė grupe tė vogla 3-6 persona, nė njė ambient komod dhe me mėsimdhėnie profesonale.
Ēmimet mė tė favorshme.
Ju mirėpresim!
Adresa: Rr. Luigj Gurakuqi, tek "Pazari i Ri" Tiran.
E-Mail: languagelearningcenter2017@gmail.com

Cel. : 0692463634