Language Learning Center
Ofrojme kurse intensive te gjuhes gjermane ne nivelet A.1, A.2, B.1, B.2. Mesimi i gjuhes gjermane per qellime punesimi dhe shkollimi ne gjermani, asistence per punesim ne gjemani.
Kurse per cdo nivel dhe cdo grupmoshe.
Grupmoshat 11-15 vjec, 15-18 vjec dhe kurse per Studentė dhe tė rritur.
Kurse individuale dhe ne grupe te vogla 3-6 persona, ne nje ambient komod dhe me mesimdhenie profesonale.
Ēmimet me te favorshme.
Ju mirėpresim!
Adresa: Rr. Luigj Gurakuqi, tek "Pazari i Ri" Tiran.
E-Mail: languagelearningcenter2017@gmail.com

Cel. : 0692463634