devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Japim Me Qera Apartament Duplex Kati 3 dhe 4, 176 m² 1.200 Euro (Rruga Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Rruga Kodra e Diellit

  Tirane, Japim me Qera Apartament Duplex 5+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 5+1+2wc+2bllk, me siperfaqe 176 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-t te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, I orientuar ne Jug.
  Cmimi 1200 Euro/muaj.
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tirana, For Rent Apartment Duplex 5 + 1 at Rr. Kodra e Diellit. Apartment 5 + 1 + 2wc + 2bllk, with surface 176 m2, is paved in parquet, located on the 3rd and 4th floor of a new building. The apartment is totally furnished, oriented to the South.
  Price 1200 Euro / month.


  Per me shume informacion...
  http://www.tiranarealestate-al.com/p...t.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 197
Madhesia: 47.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 147
Madhesia: 48.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 137
Madhesia: 61.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 146
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 158
Madhesia: 48.1 KB  


  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar