kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour France 🌈🦋 Paris 218 eur/p 🌈🦋 nisje ne 23 shtator 4 net dhe 5 di

  🌈🦋 Paris 218 eur/p 🌈🦋 nisje ne 23 shtator 4 net dhe 5 dite.
  💯 Skeni dhe shume kohe pasi jan vendet e fundit !!
  🔐 Tė Pėrfshira nė Cmim :
  1- Bileta vajtje ardhje Prishtin - Paris - Prishtin
  2- Akomodimi ne hotel me 3* nė qendėr tė Parisit
  3- Mėngjesi pėr cdo ditė qėndrimi .
  4- 8 kg bagazh dore .

  Udhėtim pa guidė .
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: par.jpg
S: 27
Madhesia: 52.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours