kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Zvicer Zvicer, Fluturim Tirane - Milano - Tirane. Vizitohen Gjeneve 489 Euro

  Zvicer, Fluturim Tirane - Milano - Tirane. Vizitohen Gjeneve, Luzane, Bern, Lucern, Zurich etj4 Dite ne explorim te Zvicres.
  19-22 Tetor 2017.
  Cmimi 489 Euro
  Fluturim Tirane-Milano-Tirane
  Vizite me autobus dhe guide e qytete te Zvicres.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: zyrich.jpg
S: 27
Madhesia: 10.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours