kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Licence DAP per veprimtarine e tregtimit te pjeseve te kembimit per automjete

  Zoteroj licence profesionale (DAP) si drejtues teknik per veprimtarine tregtimit te pjeseve te kembimit per automjete,
  Jam inxhinier mekanik I deges transport.

  Kerkoj bashkepunim serioz me dyqan pjese kembimi ne Tirane, si drejtues Teknik part - time.

  Gjithashtu zoteroj dhe DAP si drejtues teknik per veprimtarine e autoriparimit pikat a,b,c,ē,d,dh.
  Faleminderit.
  0672349147


  Mund te kontaktoni dhe nepermjet viber apo w.app.


  Ligjit Nr. 9573, datė 03.07.2006 “ Pėr autoriparimin, shitblerjen , depozitimin e mjeteve rrugore me motor, tė rimorkiove dhe pjesėve tė tyre tė dala jashtė pėrdorimit ose tė braktisura pėr veprimtaritė qė lidhen me to”, si dhe Udhėzimet e Ministrit:1. Udhėzimi Nr.1545, datė 29.03.2016 “Shitblerja e mjeteve rrugore me motor ose riomorkiove tė reja tė pėrdorura tė autorizuara nga prodhuesi “2. Udhėzimi Nr. 1546, datė 29.03.2016 “Autoriparimi i mjeteve rrugore me motor dhe rimorkiove”3. Udhėzimi Nr. 1547, datė 29.03.2016 “Agjencitė qė trajtojnė praktikat e qarkullimit tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose rimorkiove”4. Udhėzimi Nr.1548, datė 29.03.2016 “Tregtimi i pjesėve tė kėmbimit tė mjeteve rrugore me motor dhe rimorkiove”Subjektet qė kėrkojnė tė ushtrojnė kėto veprimtari duhet tė kenė detyrimisht njė pėrgjegjės teknik, pėr kryerjen e veprimtarive qė pėrfshihen nė kategoritė me kodet VII.3.B.1, VII.3.B.2, VII.3B.3.Pėrgjegjėsi teknik pajiset me “Dėshmi Aftėsie Profesionale”
  1. Pėrgjėgjėsit Teknik tė veprimtarisė sė autoriparimit, nė plotėsim tė detyrimeve tė pikės 2 dhe 3 tė nenit 9 tė Ligjit nr. 9573, datė 03.07.2006, “Pėr autoriparimin, shitblerjen, depozitimin e mjeteve rrugore me motor, tė rimorkiove dhe pjesėve tė tyre tė dala jashtė pėrdorimit ose tė braktisura dhe pėr veprimtaritė qė lidhen me to”, tė ndryshuar, (KategoriaVII.3.B.1) pėr nėnkategoritė:
  a) veprimtaritė e riparimit dhe tė mirėmbajtjes sė pjesėve mekanike dhe tė motorit.b) riparimin dhe mirėmbajtjen e karrocerisė.c) riparimin dhe mirėmbajtjen e impiantit elektrik.ē) riparimin dhe mirėmbajtjen e gomave.d) subjektet qė blejnė, shesin mjete me motor dhe rimorkio.dh)subjektet qė mbledhin, depozitojnė, shkatėrrojnė mjetet ose pjesė tė tyre tė dala jashtė pėrdorimit apo tė braktisura.2. Pėrgjegjės Teknik tė veprimtarisė sė shitblerjes, ndėrmjetėsimit, tė autoriparimit tė mjeteve rrugore me motor dhe rimorkiove tė autorizuar nga prodhuesi (Kategoria me kodin VII.3.B.2)3. Pėrgjegjės Teknik tė veprimtarisė sė tregtimit tė pjesėve tė kėmbimit tė mjeteve rrugore me motor dhe/ose tė rimorkiove”, (Kategoria me kodin VII.3.B.3). Nėnkategoria a dhe b.

  Cel. : 0672349147
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dap.png
S: 197
Madhesia: 23.0 KB