1. Standart Durres, shes makine BMW DISKT TEK BMW NR 17 40EURO 40 Euro

  Eshte si i ri sic duket nga foto,nr 17,origjinal BMW,i shkon BMW seria 3 dhe X5,cmimi i diskutueshem.Kam vetem 1 tek

  Cel. : 0697651810
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15820045_1343598719031113_1859231066_n.jpg
S: 321
Madhesia: 41.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15750290_1343598465697805_1362636163_n.jpg
S: 111
Madhesia: 40.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15782594_1343598665697785_844060304_n.jpg
S: 108
Madhesia: 38.3 KB