kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce Femijesh Prenatal 12,000 leke 12.000 Leke

  Shitet karroce femijesh marka Prenatal.Karroca ngrihet dhe shtrihet komplete ne 4 pozicione.Karroca ka te perfshire edhe mbulesen e kembeve per dimer dhe mushaman e shiut.Eshte ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0662085770
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170930_100344.jpg
S: 43
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: attachment-1.jpg
S: 239
Madhesia: 62.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: attachment.jpg
S: 141
Madhesia: 47.0 KB